PUDROVÉ OBOČÍ

Upravené obočí dokáže nádherně zvýraznit oči a omladit naši tvář o několik let.

Pokud není vaše obočí dokonalé samo o sobě nebo pokud vás obtěžuje každodenní boj u zrcadla, nabízí Vám permanentní make-up snadné a pohodlné řešení.

  • vaše obočí můžeme zvýraznit či ztmavit
  • můžeme upravit nesouměrnosti v délce a tvaru Vašeho obočí
  • můžeme dokreslit chybějící části Vašeho obočí

Jedná se speciální metodu vpravování pigmentu a výsledkem je přirozené obočí s tzv. pudrovým efektem (jako po nabarvení obočí). Netetují se jednotlivé chloupky jako u microbladingu, ale obočí se vybarvuje celoplošně nebo stínované, napodobuje se tak klasicky nalíčené obočí.

Dá se aplikovat i na starý permanent, avšak rozptýlení či ombre efekt není v tomto případě tak výrazný.

Výdrž pudrového obočí je individuální, obvykle 1 - 2 roky, záleží na věku, typu pleti, vystavování slunci apod. Pigment postupně bledne, po vhodné době se doporučuje obnova permanentního make-upu.

Průběh aplikace

Před vlastní aplikací vybereme společně barevný odstín pigmentu a tvar, aby Váš permanentní make-up byl krásný a Vaše obočí vypadalo přirozeně.

Následuje vlastní aplikace pigmentu.

Aby byla procedura pro Vás co nejpohodlnější, tak místo aplikace bude během celé procedury ošetřováno anestetiky.

Permanentní make-up obočí je bezprostředně po aplikaci velmi výrazný, ale přibližně za 7- 10 dní se tzv. vyloupne. Po vyloupnutí Vám naopak barva může připadat málo výrazná, ale i to je v pořádku, protože pigment se bude ještě následující 3 týdny usazovat a vybarvovat.

Pokud se jedná o Váš první permanentní make-up obočí, s největší pravděpodobností bude k dokonalému výsledku potřeba provést ještě korekci (mezi 6- 10 týdnem po první aplikaci).

Možné vedlejší účinky

Bezprostředně po ošetření je kůže zarudlá, může se vyskytnout menší otok a poté stroupky.