O nás

Monika Macholánová

Majitelka, kosmetička, manikérka a pedikérka

Vítám Vás na stránkách Estetického Salonu!

Péče o obličej, ruce a nohy se stala nejen moji profesí, ale zároveň velkým koníčkem. Mým cílem bylo otevřít pro Vás salon, kde najdete komplexní služby na špičkové úrovni, můžete se oddat relaxaci a dopřát si pocit pohodlí a luxusu s nadstandartní péčí.

Pro práci jsou používány jen kvalitní přístroje a profesionální materiál, samozřejmostí je i dodržování hygienických předpisů. Navíc je dbáno na pravidelné profesní vzdělávání, aby jste si mohli být jisti, že je o Vás výborně postaráno.

Přála bych si, aby se Estetický Salon stal místem, kam se budete rádi vracet.

Mějte se rádi a přijďte se nechat hýčkat!

Profesionální značky v Estetickém Salonu

NPM je světový lídr se specializací na techniku ​​vkládání pigmentů do pokožky a zlepšení vzhledu a zdůraznění existujících přírodních linií. 

Společnost je založena v roce 2005 a je oficiálně uznávaná lékařskými úřady v Evropě.

Přístroje, příslušenství a pigmenty společnosti NPM jsou vyráběny v souladu s přísnými normami pro zajištění kvality a splňují nejpřísnější mezinárodní normy. 

Americká společnost CND je uznávanou a oblíbenou značkou a po právu je považována za světového lídra v péči o nehty, manikúře a pedikúře. Na trhu je již od roku 1979. Také pravidelně spolupracuje již řadu let s předními módními návrháři na velkolepé akci Fashion Week v New Yorku, kde udává módní trendy v nehtovém designu. CND se objevuje na přehlídkových molech nejlepších amerických designerů již od roku 1997, kde vytváří design nehtů modelek.

Značka CND je naprosto oddaná rozvoji nehtového průmyslu vědeckou cestou podporující zdraví nehtů. 

Firma Glamour lashes byla založena v roce 2014 zakladatelkou Markétou Chmelovou, která se ve světě prodlužování řas pohybuje od roku 2008, díky tomu přenáší všechny své zkušenosti do vývoje této mladé, ale dynamické firmy. Vybírá a testuje všechny produkty, které přináší na trh mezi prvními. Zaměřuje se na problematiku alergií při prodlužování řas.

Pro tuto firmu je na prvním místě nejvyšší kvalita výrobků a bezpečnost pro klientky i stylistky.

Během pár měsíců se firma rozrostla i do dalších zemí jako jsou Slovensko, Irsko, Itálie, Norsko, Polsko,....

Značka SynCare již od roku 1996 přináší na trh profesionální dermokosmetické přípravky na hranici lékařské a estetické péče.