Profesionální značky v Estetickém Salonu

NPM je světový lídr se specializací na techniku ​​vkládání pigmentů do pokožky a zlepšení vzhledu a zdůraznění existujících přírodních linií.

Společnost je založena v roce 2005 a je oficiálně uznávaná lékařskými úřady v Evropě.

Přístroje, příslušenství a pigmenty společnosti NPM jsou vyráběny v souladu s přísnými normami pro zajištění kvality a splňují nejpřísnější mezinárodní normy.

Firma Glamour lashes byla založena v roce 2014 zakladatelkou Markétou Chmelovou, která se ve světě prodlužování řas pohybuje od roku 2008, díky tomu přenáší všechny své zkušenosti do vývoje této mladé, ale dynamické firmy. Vybírá a testuje všechny produkty, které přináší na trh mezi prvními. Zaměřuje se na problematiku alergií při prodlužování řas

Pro tuto firmu je na prvním místě nejvyšší kvalita výrobků a bezpečnost pro klientky i stylistky.

Během pár měsíců se firma rozrostla i do dalších zemí jako jsou Slovensko, Irsko, Itálie, Norsko, Polsko,....

Laboratoř firmy Sothys založil lékař Hotz. Poté otevřel v nejprestižnější pařížské ulici kosmetický salon.

Kosmetická firma Sothys má v současnosti obchodní zastoupení ve více než 130 zemích světa.

Základ produktů Sothys tvoří přírodní látky a syntetickými látkami podporuje účinek přírodních složek.

CND již od svého založení v Jižní Kalifornii v roce 1979 snaží být technologickým lídrem a inovátorem v profesních odvětvích péče o nehty. CND se stále se rozšiřující nabídkou produktů, které se specializují nejen na nehtový design, ale jak vyjadřuje slogan "Hands Feet Beauty" - na celkovou krásu v péči o pokožku rukou a nohou.
Tak jako vzdělávání, či péči o zákazníky, se CND stejnou měrou věnuje i oblasti vědeckého výzkumu. V době, kdy jiné společnosti využívají externích výzkumů, CND investovala milionové prostředky do vlastního výzkumu a vývoje. Tato investice prokázala svůj význam a důležitost mimo jiné vytvořením nové pečující řady SpaPedicure ® a SpaManicure ® , určené nejen k péči o nehty, ale i o pokožku rukou a nohou.