Prodej kosmetiky Sothys po domluvě. 

SOTHYS

Společnost SOTHYS Paris přináší na český trh ucelenou řadu profesionální francouzské kosmetiky používanou v institutech krásy, wellness a SPA po celém světě. Složení této luxusní pečující kosmetiky vychází z dlouholetých výzkumů a testů prováděných v neustále se modernizujících laboratořích. Díky tomu vám zaručujeme maximální kvalitu a efektivitu.

Základ produktů Sothys tvoří přírodní látky a syntetickými látkami podporuje účinek přírodních složek.


Specializovaná prodejna kosmetiky Sothys

Velkou část sortimentu kosmetiky Sothys Paris máme skladem, ostatní Vám rádi objednáme.

Prodej mimo pracovní dobu a víkendy lze po domluvě. Prosím formou zprávy na facebooku nebo tel. 725 705 169 a domluvíme se. 

Jestliže potřebujete poradit s výběrem péče pro Vaši pleť, pak mi prosím také napište. Já se Vám ráda ozvu, abychom se domluvili na termínu, kdy se Vám můžeme plně věnovat.

Ceník všech produktů Sothys Paris najdete na

Kosmetické ošetření SOTHYS

Veškerá péče o pleť ( základní, specifická, intenzivní ) je prováděna speciální Digi-Esthétique modeláží - celostní metodou spojující způsob aplikace produktů s masáží, s prvky východních a západních technik, která zvyšuje účinky aplikovaných produktů. Jde o propojení digito - pression orientální techniky, která má původ v shiatsu a západní techniky opírající se o lymfatickou drenáž. Digi-Esthétique je opravdovým odpočinkem pro tělo i mysl, revitalizuje organismus, zlepšuje cirkulaci energie, odstraňuje stres, vyrovnává harmonii těla a duše - a především vylepšuje kvalitu pokožky.

Vychutnejte si novinku sezonního ošetření s vůní maliny a černého rybízu a jeho sílu vitamínů pro přípravu pleti na léto. Kdo má rád sladkou bonbónovou vůni, ten si ošetření zamiluje.

CENÍK

Základní kosmetická péče

Základní kosmetická péče Sothys

75 min.

Ošetření pokrývá nároky na hydrataci a výživu suché, normální, smíšené a mastné pleti.

V ošetření je zahrnuta úprava obočí, depilace rtu voskem a masáž Digi-Esthétique.

1350 Kč

Specifická kosmetická péče

Soin de saison oxygénant - sezónní okysličující ošetření

75 min.

Exkluzivní ošetření je skutečnou lázní kyslíku v kombinaci s minerály pro zimní období nebo vitamíny pro letní období. Cílem je krásná, hydratovaná, vyživená pleť pro všechny typy pleti. Pro každé období je jiná limitovaná edice.

V ošetření je zahrnuta úprava obočí, depilace rtu voskem a masáž Digi-Esthétique.

1550 Kč

Eau Thermale Spa™ - ošetření pro citlivou pleť Sothys

75 min.

Základem profesionální péče jsou přípravky s velmi jemnou strukturou s termální vodou pramene Marie-Henriette, které citlivé pleti poskytnou znovu pocit komfortu, pohodlí a intenzivního zklidnění. Gelové expresní sérum a jemná masáž zklidní Vaši pokožku a modeláž porcelánovými lžičkami přes gelovou masku je skutečným balzámem. Je vhodná i po léčbě antibiotiky či laserovém zákroku. Cílem ošetření je ochrana, zklidnění a uvedení pleti do rovnováhy. 

V ošetření je zahrnuta úprava obočí, depilace rtu voskem a masáž Digi-Esthétique.

1500 Kč

Contour des yeux - ošetření očních partií

45 min. samostatně

Vypínací kúra pro unavené oči a okolí. Hydratuje oční okolí a pomáhá od únavy.
Ošetření se provádí speciálně vytvořenými porcelánovými lžičkami, které se noří do ledové tříště a svým chladem dodávají očnímu okolí během masáže uvolňující pocit a zbaví oči únavy. Díky chladivé gelové masce je celé oční okolí dokonale vypnuté a svěží.

950 Kč

Contour des yeux - ošetření očních partií - ke kosmetickému ošetření

30 min. jako součást kosmetického ošetření

690 Kč

Čištění ultrazvukovou špachtlí, případně ruční čištění je za příplatek 200,-